Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı

4.249,15 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Tanıtım Videosu İzle

BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Tanıtım Videosu, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı videosu izle, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Tanıtım Videosu İzle, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı seyret, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı HD izle, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı inceleme


BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı özellikleri aşağıda verilmiştir.

BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı

BabyBjörn ana kucağı bebeğinizin çeşitli aktiviteler sırasında güvenli bir şekilde oturabileceği veya yatabileceği tasarıma sahiptir. Bebeğiniz huzurlu bir şekilde sallanırken siz de işlerinizi yapabilirsiniz.


  • Farklı Kullanım Modları; Oyun, dinlenme ve uyku şeklindeki 3 farklı modu bebeklerin her türlü ihtiyacını karşılar. Uyku modu oldukça fazla eğime sahiptir ve ürünün yatak gibi kullanılmasını sağlar.


  • 13 Kilograma Kadar Taşıma Kapasitesi; 0-2 yaş arası bebeklerin kullanımı için uygundur. 13 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Moda göre değişen taşıma kapasitesi uyku modunda 7 kg’a kadar destekler.


  • Kumaş Yapısı; Kumaşı bebek cildine uygun yumuşak dokusu ile konfor sunar. Testlerden geçirilirek bebek cildine zararlı maddeler içermediği tespit edilen ürün güvenle kullanılabilir.

  • Sallanabilme Özelliği; Bebeğinizin kendi kendine sallanabileceği forma sahiptir. Herhangi bir güç kaynağına ihtiyaç duyulmaz. Sallanma özelliği sayesinde bebeğiniz keyifli vakit geçirebilir. Aynı zamanda bu özellik bebeğinizin dengesini geliştirmesine yardımcı olur.


  • Gelişimi Destekleyen Tasarım; Ürünün oturma kısmının şekli özel olarak tasarlanır. Bu tasarım sayesinde omurilik ve baş tam olarak desteklenir. Bebeğinizin omurilik gelişimine katkı sağlanmış olur.


  • Oyuncak ve Emniyet Kemeri; Ürünün üzerinde emniyet kemeri ve oyuncak bulunur. Emniyet kemeri bebeğinizin güvenliğini sağlar. Oyuncak ise keyifli zaman geçirmesine yardımcı olur. Yaşı ilerleyen çocuklar için oyuncak ve emniyet kemeri çıkarılarak kullanılabilir.

    Diğer ürünlerimizi incelemek için Ev Tipi Ana Kucağı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Garanti süresi BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı için ne kadar?
BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana KucağıBabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Tanıtım Videosu İzle

BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Tanıtım Videosu, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı videosu izle, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Tanıtım Videosu İzle, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı seyret, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı HD izle, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana KucağıÜrün Detayları

BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı

BabyBjörn ana kucağı bebeğinizin çeşitli aktiviteler sırasında güvenli bir şekilde oturabileceği veya yatabileceği tasarıma sahiptir. Bebeğiniz huzurlu bir şekilde sallanırken siz de işlerinizi yapabilirsiniz.


BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Video

BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Tanıtım Videosu, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı videosu izle, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Tanıtım Videosu İzle, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı seyret, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı HD izle, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı inceleme, BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 46

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
BabyBjörn Bliss Cotton 3D Jersey Oyuncaklı Ana Kucağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Basınçlı Temiz Hava Spreyi Trigger Kapak FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

118,15 TL

HEMEN AL