Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML

42,42 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML fırsatını yakalayın. Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Kargo Bedava Fırsatı.


Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Tanıtım Videosu İzle

Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Tanıtım Videosu, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML videosu izle, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Tanıtım Videosu İzle, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML seyret, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML HD izle, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML inceleme


Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML özellikleri aşağıda verilmiştir.

Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML

FlexActive özelliği sayesinde saçınızın daha esnek, doğal ve uzun ömürlü şekillenmesine yardımcı olur. Güçlü tutuş ile gün boyu saçınızı dış faktörlere karşı korur. Doğal bir şekilde dokunuş yaparak saçlarınızda yapışkanlık hissi oluşturmaz.


Saçları Korur

Saçlarınızı UV ışınlarına karşı koruyarak zarar görmemelerine destekçi olur. Böylece daha sağlıklı bir görünüme yardımcı olur. Esneklik vererek saçlarınızı özgürce hareket ettirmenize yardımcı olur. Ağırlık ve kalıntı olmadan narin dokunuşlar ile saçlarınıza dilediğiniz şekli vermenizi kolaylaştırır.


Kolay Uygulama ve Tarama

Sprey başlığı sayesinde saçlarınıza kolay ve eşit bir şekilde uygulayabilirsiniz. Anında etkisini göstererek saçlarınızın daha kolay taranmasını sağlar. Bu sayede dilediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. Özellikle hızlı bir düzenleme için ideal çözüm sunar.

Diğer ürünlerimizi incelemek için Briyantin, Wax kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Garanti süresi Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML için ne kadar?
Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 MLWella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Tanıtım Videosu İzle

Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Tanıtım Videosu, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML videosu izle, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Tanıtım Videosu İzle, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML seyret, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML HD izle, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 MLÜrün Detayları

Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML

FlexActive özelliği sayesinde saçınızın daha esnek, doğal ve uzun ömürlü şekillenmesine yardımcı olur. Güçlü tutuş ile gün boyu saçınızı dış faktörlere karşı korur. Doğal bir şekilde dokunuş yaparak saçlarınızda yapışkanlık hissi oluşturmaz.


Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Video

Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Tanıtım Videosu, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML videosu izle, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Tanıtım Videosu İzle, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML seyret, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML HD izle, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML inceleme, Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 45

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Wella Wellaflex Brillant Colour Parlak Renkler Güçlü Saç Spreyi 250 ML Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Gilette Clear Gel Coll Wave Erkek Jel Deodorant 70 ML FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

118,58 TL

HEMEN AL