Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML

50,92 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML fırsatını yakalayın. Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Kargo Bedava Fırsatı.


Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Tanıtım Videosu İzle

Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Tanıtım Videosu, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML videosu izle, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Tanıtım Videosu İzle, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML seyret, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML HD izle, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML inceleme


Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML özellikleri aşağıda verilmiştir.

Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML

Son derece hassas olan ürün özel bölgeler için yapılmıştır. Bakterilerin çok fazla olduğu ve özellikle mantarların yer aldığı özel bölge temizlenmesi gereken bölgelerdendir. Duş sırasında kolaylıkla temizleyebilir ve kalıcı hijyen sağlamanıza yardımcıdır.


Yumuşaklık Kazandırır

Özel bölgeler için özel olarak yapılan temizleyici bölgenin tahriş olmasını engellemeye yardımcı olabilir. Gerekli hassasiyeti gösteren ürün cilde yumuşaklık katmayı da destekler.


Aloe Vera Özlü

İçerisinde yer alan aloe vera özlü genital bölge temizleme seti gerekli bakımı sağlar. Cildinizin nem dengesini korur ve hassas cilt tiplerine uygun davranır. Cildinize gerekli önemi de gösterir.

Garanti süresi Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML için ne kadar?
Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 MLAvon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Tanıtım Videosu İzle

Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Tanıtım Videosu, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML videosu izle, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Tanıtım Videosu İzle, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML seyret, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML HD izle, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 MLÜrün Detayları

Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML

Son derece hassas olan ürün özel bölgeler için yapılmıştır. Bakterilerin çok fazla olduğu ve özellikle mantarların yer aldığı özel bölge temizlenmesi gereken bölgelerdendir. Duş sırasında kolaylıkla temizleyebilir ve kalıcı hijyen sağlamanıza yardımcıdır.


Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Video

Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Tanıtım Videosu, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML videosu izle, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Tanıtım Videosu İzle, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML seyret, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML HD izle, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML inceleme, Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 47

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Avon Aloe Vera Hijyenik Bölge Temizleyici 2 x 300 ML Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ergobaby Omni 360 Bebek Kanguru FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

3.400,00 TL

HEMEN AL