Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

İpekin Duş Jeli 5 L

65,22 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
İpekin Duş Jeli 5 L Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
İpekin Duş Jeli 5 L sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, İpekin Duş Jeli 5 L Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
İpekin Duş Jeli 5 L Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile İpekin Duş Jeli 5 L fırsatını yakalayın. İpekin Duş Jeli 5 L Kargo Bedava Fırsatı.


İpekin Duş Jeli 5 L Tanıtım Videosu İzle

İpekin Duş Jeli 5 L Tanıtım Videosu, İpekin Duş Jeli 5 L videosu izle, İpekin Duş Jeli 5 L Tanıtım Videosu İzle, İpekin Duş Jeli 5 L seyret, İpekin Duş Jeli 5 L HD izle, İpekin Duş Jeli 5 L inceleme


İpekin Duş Jeli 5 L Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan İpekin Duş Jeli 5 L özellikleri aşağıda verilmiştir.

İpekin Duş Jeli 5 L

Duşta istediğiniz temizliği, kokuyu, ferahlığı size sağlayacak olan bu duj jeli ekonomik boyutu ile sizlerle birlikte olacak. Yumuşak formülü sayesinde cildi tahriş etmeden temizler. Cilt tipi için uygundur, hoş kokulu ve yumuşak formüllüdür.


Duş Anında Rahatlık

Verdiği hoş koku ile sizi duşunuzda farklı yerlere götürür. Cilt temizliğinizi yaparken hem bedeninizi temizler hem de bedeninizde uzun süre kalıcı hoş kokusunu bırakır.


Yumuşak Dokusu ile Yumuşak Bir Cilt

Bedeninize uyguladığınızda yumuşak dokusu ile sizi memnun eder. Severek kullanacağınız bu jel cildinizde de o yumuşaklığı bırakır ve böylece duş sonrası tamamen temizlenmiş, güzel kokulu ve yumuşak cilt hissedeceksiniz.

  • ? Dermatolojik olarak test edilmiştir.

  • ? 5 litredir.

  • ? Genel kullanım için uygundur.

Garanti süresi İpekin Duş Jeli 5 L için ne kadar?
İpekin Duş Jeli 5 L garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; İpekin Duş Jeli 5 L ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

İpekin Duş Jeli 5 L garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
İpekin Duş Jeli 5 Lİpekin Duş Jeli 5 L Tanıtım Videosu İzle

İpekin Duş Jeli 5 L Tanıtım Videosu, İpekin Duş Jeli 5 L videosu izle, İpekin Duş Jeli 5 L Tanıtım Videosu İzle, İpekin Duş Jeli 5 L seyret, İpekin Duş Jeli 5 L HD izle, İpekin Duş Jeli 5 L incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
İpekin Duş Jeli 5 LÜrün Detayları

İpekin Duş Jeli 5 L

Duşta istediğiniz temizliği, kokuyu, ferahlığı size sağlayacak olan bu duj jeli ekonomik boyutu ile sizlerle birlikte olacak. Yumuşak formülü sayesinde cildi tahriş etmeden temizler. Cilt tipi için uygundur, hoş kokulu ve yumuşak formüllüdür.


İpekin Duş Jeli 5 L Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için İpekin Duş Jeli 5 L orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

İpekin Duş Jeli 5 L Video

İpekin Duş Jeli 5 L Tanıtım Videosu, İpekin Duş Jeli 5 L videosu izle, İpekin Duş Jeli 5 L Tanıtım Videosu İzle, İpekin Duş Jeli 5 L seyret, İpekin Duş Jeli 5 L HD izle, İpekin Duş Jeli 5 L inceleme, İpekin Duş Jeli 5 L özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen İpekin Duş Jeli 5 L siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 28

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
İpekin Duş Jeli 5 L Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Uzunbebe 50X80 Maxi Cosi Ortopedik Yaylı Yatak 50*80 Çocuk Yatağı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

686,72 TL

HEMEN AL