Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML

75,57 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML fırsatını yakalayın. Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Kargo Bedava Fırsatı.


Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Tanıtım Videosu İzle

Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Tanıtım Videosu, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML videosu izle, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Tanıtım Videosu İzle, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML seyret, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML HD izle, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML inceleme


Garanti süresi Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML için ne kadar?
Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 MLSplat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Tanıtım Videosu İzle

Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Tanıtım Videosu, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML videosu izle, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Tanıtım Videosu İzle, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML seyret, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML HD izle, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 MLÜrün Detayları

Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML

SKT: 2024-06-15 (yıl-ay-gün)

 

Ev Ortamında 2 tona kadar beyazlatma Ekstra beyazlatma etkisine sahip yenilikçi diş macunu 16 yaş ve üzeri kullanım için özel olarak formüle edilmiştir. Ürünü kullanmaya başlamadan önce hekime danışmanızı tavsiye ediyoruz. Etkili beyazlatma sağlamaya yardımcı olan madde içeriğindeki karbamid peroksit granülleridir. Düzenli fırçalama ile diş minesinin etkili bir şekilde temizlenmesine bu sayede dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur. İçeriğinde Florür ve Papain ise plak oluşumunu önlemeye ve diş çürümelerine karşı korumaya yardımcı olur. Plydon dişleri, diş yüzeyinde oluşan tabakadan arındırmaya ve diş taşı oluşumunu önlemeye yardımcı olur.  

***

Değerli Müşterimiz,

Firmamız e-fatura mükellefidir. Faturanız, "PHARMASTORE E-ARŞİV FATURANIZ" başlığı altında, sipariş bilgilerinizdeki e-posta adresinize gönderilmektedir; e-posta kutunuzu kontrol etmenizi önemle rica ederiz.

İyi alışverişler.

 Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir


Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Video

Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Tanıtım Videosu, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML videosu izle, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Tanıtım Videosu İzle, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML seyret, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML HD izle, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML inceleme, Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 40

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Splat Extreme White Diş Macunu 2 x 75 ML Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Fortis Ortopedik Çiçekli Sabo Terlik Kadın FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

193,80 TL

HEMEN AL