Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML

101,92 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML fırsatını yakalayın. Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Kargo Bedava Fırsatı.


Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Tanıtım Videosu İzle

Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Tanıtım Videosu, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML videosu izle, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Tanıtım Videosu İzle, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML seyret, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML HD izle, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML inceleme


Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML özellikleri aşağıda verilmiştir.

Diş Macunu ile Modern Yapı

Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici; diş beyazlatma özelliğine sahip olmakta ve jel yapısı ile sadece dişlerin üzerine uygulanır. Dişlerinde net beyazlık isteyenlerin tercih ettikleri üründür.


Özel İçeiriği iel Diş Macunu

İlk kullanıldığında hemen etkisini gösterir. Dişler iyice temiz bir şekilde fırçalandıktan sonra içinedki aparatı ile dişlerin üzerine sürülerek dişlerde oluşan lekeleri giderir. Etkili sonuç verir ve aynı zamanda diş taşlarının oluşmasını önler. Dişlerin beyazlamasını sağlar.


Üstün Kalitesi ile Diş Macunu

Özel bir ürün olması ile dikkatli kullanmayı gerektirir ve kullanıldıktan sonra ılık su ile ağzı iyice çalkalanır. Tekrar kullanma arası 1 hafta olmalıdır. Sigara içenlerin dişlerinde sararan dişleri beyazlatması ile kurtarıcı ürün olma imkanı sağlar.

Garanti süresi Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML için ne kadar?
Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 MLLanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Tanıtım Videosu İzle

Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Tanıtım Videosu, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML videosu izle, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Tanıtım Videosu İzle, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML seyret, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML HD izle, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 MLÜrün Detayları

Diş Macunu ile Modern Yapı

Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici; diş beyazlatma özelliğine sahip olmakta ve jel yapısı ile sadece dişlerin üzerine uygulanır. Dişlerinde net beyazlık isteyenlerin tercih ettikleri üründür.


Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Video

Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Tanıtım Videosu, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML videosu izle, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Tanıtım Videosu İzle, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML seyret, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML HD izle, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML inceleme, Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 63

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon Diş Taşı ve Leke Temizleyici 10 ML Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Jaga M0998-OGGK-DS Dijital Çocuk Kol Saati FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

215,01 TL

HEMEN AL