Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital

4.573,09 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital fırsatını yakalayın. Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Kargo Bedava Fırsatı.


Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Tanıtım Videosu İzle

Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Tanıtım Videosu, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital videosu izle, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Tanıtım Videosu İzle, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital seyret, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital HD izle, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital inceleme


Garanti süresi Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital için ne kadar?
Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini DigitalUltrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Tanıtım Videosu İzle

Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Tanıtım Videosu, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital videosu izle, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Tanıtım Videosu İzle, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital seyret, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital HD izle, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini DigitalÜrün Detayları

Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital

Makinalarımız, paslanmaz çelik malzemeden üretilen DİGİTAL ÇALIŞMA EKRANLI bir cihazdır.

ü  Makinamızın üzerinde gerek çalışacağınız sıvının sıcaklığını ve gerekse çalışma zamanınızı ayarlayabileceğiniz DİGİTAL bir çalışma ekranımız mevcuttur.

ü  Makinamızın içine çalışacağınız parçaları kolaylıkla yerleştirebileceğiniz PASLANMAZ ÇELİK’ten imal edilmiş bir ÇALIŞMA SEPETİ de mevcuttur ve makine ile birlikte verilir. SEPET için ayrıca bir ödeme istenmez !


Kullanım Alanlarından Örnekler :

·        Hastanelerde

·        Diş klinikleri ve laboratuvarlarında

·        Cerrahi el aletleri ve implantlarda

·        Otomotiv yedek parçalarında( enjektör, piston ve valfleri , pompa ekipmanları, bujiler vb. )

·        Tekstil makinaları ve yedek parçalarında ( tarak , Lamel vb.)

·        Kuyumculuk malzemelerinde

·        Elektronik Kartlarda

·        Endüstriyel alanlarda ( pirinç valfler, kollektörler vb. )

·        Üniversitelerin araştırma ve geliştirme laboratuvarlarında

·        Metal kaplama sektöründe ön işlem olarak

·        Çelik tencere ve Mutfak aksesuarları üretiminde ilk ve son aşamada


Çalışma Mantığı
Makine haznesi içine doldurulan sıvıya verilen Yüksek frekans sayesinde oluşturulan hava kabarcıklarının kirli yüzeylere çarparak yüzeylerdeki istenmeyen kirlerin ( yağ , yapışkanımsı maddeler, reçine artıkları ,kireç, talaş, kan dokusu ve tufal vb. ) parça yüzeyinden uzaklaştırılması işlemidir.

 

Makinamızın Özellikleri :

Tank Hacmi 2.8 litre

Makina ağırlığı 3.4 kg

Ultrasonik gücü 80 W - 1 Transducer

Jeneratör Gücü 1 x 80 W - 2 Amper

Tankın iç ebatları (Uz x En x Der ) 240 x 138 x 100 mm

Tankın Dış ebatları (Uz x En x Der ) 265 x 160 x 290 mm

Sepet Ölçüleri ( Uz x En x Der ) 210 x 115 x 45 mm

Frekans 40 KHz

Rezistansın ( ısıtıcı ) Gücü 250 W

Makinanın Gücü 220 V / 50 - 60 Hz.

 

Makine Kullanım Talimatı

·        Öncelikle makinanın içi çizgili kesim noktasına kadar su ile doldurulur.

·        POWER Düğmesinin altındaki ON/OFF Tuşundan cihazın aç ve kapa işlemi yapılır. Cihaz kapalı durumdayken bir defa ON/OFF Düğmesine bir defa basılır. Kapatmak için tekrar basılır.

·        Cihazın ısıtıcılarını devreye sokmak için HEATER kısmı kullanılır.  ON/OFF tuşuyla ısıtıcıları devreye girmesi sağlanır. (-) ve (+) tuşlarıyla ısı bir derece arttırılır veya azaltılır.

·        ULTRASONIC kısmı tarafında Cihazın ultrasonik ( titreşim ) operasyonu yapılmaktadır. Ultrasoniği ( titreşim ) çalıştırmak için ON/OFF tuşu kullanılır.Çalıştırmak için bir defa ON/OFF  tuşlamak yeterlidir.  Zaman ayarı (-) ve (+) tuşlarıyla yapılır. Zaman dakika cinsinden belirlenir.(-) tuşuyla dakika azaltılır. (+) tuşuyla dakika arttırılır.


Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Video

Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Tanıtım Videosu, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital videosu izle, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Tanıtım Videosu İzle, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital seyret, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital HD izle, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital inceleme, Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 38

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ultrasonik Temizleyici 2.8 Lt Mini Digital Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dom Kov Ayı Domuz Kovucu Elektrikli Çit Sistemi Komple Set N11.34658 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.699,99 TL

HEMEN AL