Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu

109,57 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu fırsatını yakalayın. Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Kargo Bedava Fırsatı.


Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Tanıtım Videosu İzle

Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Tanıtım Videosu, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu videosu izle, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Tanıtım Videosu İzle, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu seyret, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu HD izle, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu inceleme


Garanti süresi Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu için ne kadar?
Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya UyumluÇiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Tanıtım Videosu İzle

Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Tanıtım Videosu, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu videosu izle, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Tanıtım Videosu İzle, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu seyret, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu HD izle, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya UyumluÜrün Detayları

Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu

ÇİFTLİ SÜT SAĞMA SETİ – SÜT SAĞMA POMPASI YEDEK PARÇASI

 

*Paket içinde bulunan konnektör ile birçok marka cihaza uymaktadır.

*Babyvacc süt sağma setleri  .( Babyvacc , Medela , Ameda, Lansinoh , Spectra , Philips Avent , Kraft , Dodo Baby , Lansinoh , Wee Baby , Mamajo , Renz   ve birçok cihaza uygundur.

*Babyvacc süt sağma seti içerisinde bulunan özel valf ile cihazdan maksimum randıman alınır daha iyi bir sağım gerçekleşir.

*Sterildir.

*%100 Yerli üretimdir.

*Süt sağma seti polyproplen'den mamul olup bu materyal özelliğinden dolayı 60-90 kez sterlizasyondan sonra yenisi ile değiştirilmesi önerilmektedir.

*BPA içermez. CE belgelidir.

 

Paketde :

2 adet göğüs kenarlığı

2 adet Süt sağma şişesi

2 adet diyafram

2 adet valf

2 adet slikon hortum

2 adet kapak

2 adet konnektör


Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Video

Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Tanıtım Videosu, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu videosu izle, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Tanıtım Videosu İzle, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu seyret, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu HD izle, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu inceleme, Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 98

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Çiftli Anne Sütü Sağma Seti - Bir Çok Markaya Uyumlu Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
LG 55UN81006LB 55" 4K Ultra HD Smart LED TV FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

10.284,15 TL

HEMEN AL