Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya

1.614,19 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya fırsatını yakalayın. 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Kargo Bedava Fırsatı.


3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Tanıtım Videosu İzle

3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Tanıtım Videosu, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya videosu izle, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Tanıtım Videosu İzle, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya seyret, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya HD izle, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya inceleme


3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya özellikleri aşağıda verilmiştir.

3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya

Klasik stetoskoplardan daha iyi performans göstererek doktorların beğenisini kazanan ürün her zaman kaliteli yapısıyla önde olmayı başarır. Sağlık alanındaki destekleriyle hastaların daha kısa sürede iyileşmesine de destek olur.


Sesleri Duymaya Yardımcı

Doktorların muayene sırasında dinlediği sesleri daha iyi duymasına destek olur. Sesler daha net bir şekilde gelir. Doktorların işini kolaylaştıran stetoskopun yumuşak malzemeli kısımları renkli olarak üretilmiştir.


Ergonomik Malzeme

Ürün sağlık alanındaki en iyi çalışmalara destek olarak hastaların korunmasına yardımcı olur. Profesyonel yapısıyla herkesin yanında yer alır.

  • ? Kulak kısımları yumuşak malzemeden üretilmiştir.

  • ? Hastaların sorunlarının çözülmesindeki süreçte onlara yardım eder.

  • ? Sağlıklı ve hijyenik bir yaşamın oluşmasına destek olur. 

    Diğer Stetoskop çeşitlerini incelemek için Stetoskop kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti süresi 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya için ne kadar?
3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Tanıtım Videosu İzle

3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Tanıtım Videosu, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya videosu izle, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Tanıtım Videosu İzle, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya seyret, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya HD izle, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop FuşyaÜrün Detayları

3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya

Klasik stetoskoplardan daha iyi performans göstererek doktorların beğenisini kazanan ürün her zaman kaliteli yapısıyla önde olmayı başarır. Sağlık alanındaki destekleriyle hastaların daha kısa sürede iyileşmesine de destek olur.


3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Video

3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Tanıtım Videosu, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya videosu izle, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Tanıtım Videosu İzle, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya seyret, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya HD izle, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya inceleme, 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen 3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 53

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
3M Littmann Classic II Pediatrik Stetoskop Fuşya Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Beurer BF-180 Vücut Analiz Baskülü FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

584,38 TL

HEMEN AL