Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033

161,42 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 fırsatını yakalayın. Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Kargo Bedava Fırsatı.


Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Tanıtım Videosu İzle

Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Tanıtım Videosu, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 videosu izle, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Tanıtım Videosu İzle, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 seyret, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 HD izle, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 inceleme


Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 özellikleri aşağıda verilmiştir.

Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033

İstenilen ortamda oksijen seviyenizi ve nabzını kontrol etmenize yardımcı olan özellikleri bulunur. Parmak ölçüm tipi tasarımının bulunması sayesinde daha kolay şekilde kullanmaya uygundur.


  • Yüksek Hız; Ölçülen sonuçları yüksek hızlı şekilde ekrana yansıtır. Anlık olarak ölçümler yaparak yüksek performans sunar. Hızlı kullanım özelliğine sahip olması sayesinde düşük enerjiyle kullanılmaya uygundur.


  • Doğru Ölçüm; Klinik ölçümlerle yüksek oranda doğruluğu bulunur. Güvenilir yapısı ile doğru sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Art arda yapılan ölçümlerde aynı sonuçları verir. Yanılma oranını düşük tutar.


  • Ekran Özelliği; Geniş inç oranına sahip olan ekranı ile rahat şekilde ölçümleri görüntüleyebilmenize yardımcı olur. Farklı açılardan görmeye uyumlu kaliteli ekranı bulunur. Parlama olmadan okumalar yapmaya uygundur.

  • Pratik Kullanım; Pratik kullanımı destekleyen tasarım özellikleri bulunur. Mandal yapısı sayesinde parmağa tam oturur. Tek tuşa sahip olan tasarımı ile anında kullanmaya hazır hale gelir. Düşük oksijende uyarı vererek dikkat etmenize yardımcı olur.


  • Kaliteli Yapı; Yüksek kaliteli materyallere sahip olarak gönül rahatlığıyla her ortamda kullanmanıza yardımcı olur. Uzun ömürlü kullanım sunar, aktif olarak gün içinde kullanabilirsiniz. Ekranın zarar görmeden kullanmaya uygundur.


  • Taşımaya Uygun; Avantajlı tasarım özelliği sayesinde günlük hayata uyum sağlar. Taşınabilir yapıya sahip olan tasarımı ile yanınızda her an bulundurmanıza yardımcı olur. Boyut ve ağırlık avantajı sayesinde taşımayı kolaylaştırır.Diğer Pulse Oksimetre modellerini incelemek için Pulse Oksimetre kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
Garanti süresi Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 için ne kadar?
Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Tanıtım Videosu İzle

Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Tanıtım Videosu, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 videosu izle, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Tanıtım Videosu İzle, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 seyret, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 HD izle, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033Ürün Detayları

Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033

İstenilen ortamda oksijen seviyenizi ve nabzını kontrol etmenize yardımcı olan özellikleri bulunur. Parmak ölçüm tipi tasarımının bulunması sayesinde daha kolay şekilde kullanmaya uygundur.


Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Video

Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Tanıtım Videosu, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 videosu izle, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Tanıtım Videosu İzle, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 seyret, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 HD izle, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 inceleme, Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 49

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pulse Oksimetre Taşınabilir Parmak Tipi Pfx-033 Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Confy Premium Sensitive Islak Mendil 90 x 12 1080 Yaprak FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

88,75 TL

HEMEN AL