Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer

323,00 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer fırsatını yakalayın. Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Kargo Bedava Fırsatı.


Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle

Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Tanıtım Videosu, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer videosu izle, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer seyret, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer HD izle, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer inceleme


Garanti süresi Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer için ne kadar?
Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş ÖlçerCitizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle

Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Tanıtım Videosu, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer videosu izle, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer seyret, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer HD izle, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş ÖlçerÜrün Detayları

Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer

Citizen CTD-504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer, Dijital Termometre   Citizen - Japonya'nın CTD-504  kulak termometresi, kullanımı kolay fonksiyon tuşları ile kompakttır.   CTD 504 termometre, sıcaklığı yalnızca 1-3 saniye içinde hassas sonuçlar veren kızılötesi ile ölçer.   Aileleri, özellikle çocuklu aileler için önerilen ürünler, sıcaklıklarını takip etmek için sıklıkla gereklidir.   Elektronik kulak termometresi, küçük bir çocuğun sıcaklığını kolayca ve hızlı bir şekilde ölçmek için, termometrenin kırılmasından, cıva düşmesinden, çocuğun civa termometresi gibi ağlamasından endişe etmeden, kullanışlı bir çözümdür.

Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Video

Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Tanıtım Videosu, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer videosu izle, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer seyret, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer HD izle, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer inceleme, Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 55

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Citizen CTD504 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ray-Ban 0Rb3447 919931 Unisex Güneş Gözlüğü FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.234,67 TL

HEMEN AL