Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz

135,15 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz fırsatını yakalayın. Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Kargo Bedava Fırsatı.


Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu İzle

Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz videosu izle, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu İzle, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz seyret, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz HD izle, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz inceleme


Garanti süresi Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz için ne kadar?
Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Gp-300 Temassız Ateş Ölçer BeyazGp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu İzle

Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz videosu izle, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu İzle, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz seyret, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz HD izle, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Gp-300 Temassız Ateş Ölçer BeyazÜrün Detayları

Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz

GP-300 Temassız Ateş Ölçer İnsan vücudu sıcaklığını ölçmek için kızılötesi alma prensibini kullanan bir ölçüm cihazıdır. Kullanırken, sıcaklık probunu insan vücudunun alnına doğrultun veya kulak deliğine yerleştirin ve insan vücudu sıcaklığını hızlı ve doğru bir şekilde ölçmek için ölçüm tuşuna basın.   Özellikler: Ölçüm Modu : Vücut Sıcaklığı ve Yüzey Sıcaklığı Alnı / kulağı, vücudu ve nesneleri, kolay ve hızlı bir şekilde ölçün. Ev kullanımı, ofis kullanımı vb.İçin mükemmeldir. Celsius ve Fahrenheit dönüştürülebilir, çok uygun. Taşınabilir ve kompakt tasarım, sizinle birlikte taşımak için uygun. Malzeme: ABS + Elektronik Bileşenler Ölçüm aralığı: 32-42.9 derece celsius Çözünürlük: 0.1 Derece Santigrat daha az Güç kaynağı: Beyaz Tip: 2 x AAA Pil (Dahil) Özellikler: Büyük Ekran, Temassız, Hızlı Tepki, Kullanımı Kolay Boyut: 13cm x 4cm x 4cm / 5.12 "x 1.57" x 1.57 "(Yaklaşık)   Paket İçeriği: Kızılötesi termometre Kullanım kılavuzu Garanti Belgesi 2 adet Pil

Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Video

Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz videosu izle, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu İzle, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz seyret, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz HD izle, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz inceleme, Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 46

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Gp-300 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lexon Tykho 3 LA119B9 Radyo ve Bluetooth Hoparlör FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.105,00 TL

HEMEN AL