Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe

1.614,19 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe fırsatını yakalayın. 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Kargo Bedava Fırsatı.


3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Tanıtım Videosu İzle

3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Tanıtım Videosu, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe videosu izle, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Tanıtım Videosu İzle, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe seyret, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe HD izle, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe inceleme


Garanti süresi 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe için ne kadar?
3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Tanıtım Videosu İzle

3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Tanıtım Videosu, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe videosu izle, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Tanıtım Videosu İzle, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe seyret, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe HD izle, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop PembeÜrün Detayları

3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe

Özellikleri   Çift taraflıdır. 2016 yeni üründür. Made in USA 5 yıl garantilidir. Classic II"ye göre daha yüksek hassasiyete sahiptir. Pediatride de kullanılabilir. 3M ™ Littmann® Classic III ™ Stetoskop tıp uzmanları milyonlarca ellerinden geleni elde etmenize yardımcı olur stetoskop son sürümüdür. Klasik III stetoskop olağanüstü performans için yüksek akustik hassasiyet, artı ayarlanabilir diyaframlı çok yönlü iki taraflı dinleme çanı sunmaktadır. Klasik III stetoskop, tespit edebilmek için dinlemek ve kalp, akciğer incelemek için hem öğrenciler ve tıp uzmanları tarafından kullanılır ve diğer vücut fiziksel değerlendirme, hasta takibi ve teşhis için geliyor. Ayarlanabilir diyafram teknolojisi 3M klinisyenler farklı frekans sadece dinleme çanının üzerinde baskı ayarlayarak sesler duymak Buluş-sağlar. Düşük frekanslı sesleri duymak hafif bir baskı ile göğsünden tutun; yüksek frekanslı sesleri duymak için biraz daha basın. Olmayan soğuk diyafram hasta konforunu sağlarken bu zaman kazandıran bir özellik, sağlık kuruluşu, hastanın odaklanmasını sağlar. Kulaklık gerginlik kolayca bir araya sıkarak veya kulaklık hortumu birbirinden çekerek kafa boyutu ve konfor için ayarlanır. Yapış sıkı, yumuşak sızdırmazlık kulaklık başlıkları mükemmel akustik mühür ve rahat oturması için ayrı kulaklara uygundur. Kulaklık başlıkları güvenliği için, kaldırmak için önemli bir çaba gerektirir, kulaklık hortumu uçlarına sıkıca oturtun ve. Esnek nesil boru bile cebine sıkıca katlandıktan sonra şeklini ve esnekliğini korur. Nedeniyle cilt yağları ve alkol geliştirilmiş direnç uzun stetoskop ömrü sağlar ve lekeleri almak için daha az olasıdır. Yeni nesil tüp doğal kauçuk lateks, hassas tıbbi profesyoneller ve hastalarına bir yarar yapılmış değildir. Ve, insan sağlığı ve çevrenin korunması onun rol oynamak için, yeni nesil tüp fitalat plastikleştiricileri içermiyor. Klasik III stetoskop tutarlı kalite için ABD'de yapılır. Bu büyük ve küçük yumuşak sızdırmazlık kulaklık başlıkları, sigara soğuk çan kovanı ve talimatlar ile birlikte geliyor.

3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Video

3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Tanıtım Videosu, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe videosu izle, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Tanıtım Videosu İzle, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe seyret, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe HD izle, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe inceleme, 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen 3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 39

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
3M Littmann 5872 Classic III Stetoskop Pembe Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Bisan Savage FT1 Fat Bike MD 26" Jant 24 Vites Dağ Bisikleti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

6.345,25 TL

HEMEN AL