Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz

127,42 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz fırsatını yakalayın. Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Kargo Bedava Fırsatı.


Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu İzle

Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz videosu izle, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu İzle, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz seyret, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz HD izle, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz inceleme


Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz özellikleri aşağıda verilmiştir.

Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz

Alından, boyundan ve bilekten vücut sıcaklığı ölçümünü yapan medikal cihaz, her türlü ortam ve vücut sıcaklığını ölçer. Değişken hava şartlarında dahi kesin ve net sonuçlar verir. Tabanca şeklinde tasarlanan cihaz, rahat tutuş imkanı ile portatif bir üründür.


  • Aydınlatmalı Ekran; Ateş ölçer, büyük ve aydınlatmalı bir LCD ekrana sahiptir. Kesin ve doğru ölçüm sonuçlarını kolaylıkla okuma imkanı sağlar. Beyaz arka ışık ekranı ile gece vakitlerinde net bir görüş imkanı sunar.

  • Hızlı Ölçüm; 125 gram ağırlığında olan cihaz, yarım saniyede ölçüm yapar. 3 ila 5 cm arasında ölçüm mesafesi bulunur. Yüksek ateş sıcaklığında sesli ve görsel olarak ikaz sinyalleri verir.

  • Otomatik Kapanma; Ateş ölçer cihazı, 7 saniye kadar bir süre kullanılmadığında otomatik kapanır.
  • Veri Kaydı; Ateş ölçer cihazı eski ölçümleri kontrol etmek ve karşılaştırmak için 99 set ölçüm verisini saklama imkanı sunar. Bellek hafızası sayesinde kolay analiz yapmayı kolaylaştırır.

  • Kaliteli Pil; Temassız kızılötesi termometre olarak güçlü bir çalışma prensibine sahip olan cihaz, 2 AAA (DC 3V) pil batarya ile çalışır.

  • İdeal Ölçüm Aralığı; Ateş ölçer cihazı, 32 ila 42.9 °C arasındaki vücut sıcaklıklarını ölçer. Normal çalışma koşulu ise 16 ila 35 °C arasındadır. Renkli kodlu ısı uyarısı sayesinde sonuçları net bir şekilde okuma imkanı tanır.

  • Diğer Ateş Ölçer çeşitlerini incelemek için Ateş Ölçer kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
Garanti süresi Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz için ne kadar?
Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer BeyazUnaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu İzle

Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz videosu izle, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu İzle, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz seyret, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz HD izle, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer BeyazÜrün Detayları

Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz

Alından, boyundan ve bilekten vücut sıcaklığı ölçümünü yapan medikal cihaz, her türlü ortam ve vücut sıcaklığını ölçer. Değişken hava şartlarında dahi kesin ve net sonuçlar verir. Tabanca şeklinde tasarlanan cihaz, rahat tutuş imkanı ile portatif bir üründür.


Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Video

Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz videosu izle, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Tanıtım Videosu İzle, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz seyret, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz HD izle, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz inceleme, Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 46

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer Beyaz Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kenzlife ofis masası kohana 075*170*40 byz bilgisayar çalışma bür FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

445,32 TL

HEMEN AL