Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet

143,57 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet fırsatını yakalayın. Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Kargo Bedava Fırsatı.


Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Tanıtım Videosu İzle

Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Tanıtım Videosu, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet videosu izle, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Tanıtım Videosu İzle, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet seyret, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet HD izle, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet inceleme


Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet özellikleri aşağıda verilmiştir.

Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet

Şeker hastaları için, günlük olarak ev ortamında kan şekeri ölçümlerini yapabilmeleri için üretilmiştir. Kişisel kullanıma sahiptir.


Kullanım Kolaylığı

Test kitini şeker ölçüm cihazına kolayca yerleştirebilirsiniz. Cihaz otomatik olarak açılacaktır. Kan numunenizi yerleştireceğiniz alan sarı renk ile belirtilmiştir. Kan şekeri ölçüm cihazı sonuçları yaklaşık 5 saniye gibi kısa bir sürede vermektedir.


Portatif Yapısı

Cihazın portatif ve dayanıklı yapısı sayesinde, gittiğiniz her yere yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Günlük sayımlarınızı aksatmanıza gerek kalmaz.

  • ?Kullanım sırasında ellerinizin temiz olmasına özen gösterin.

  • ?Cihaz kişisel bir üründür. Sadece bir kişinin kullanması uygundur.

  • ?Doğru ve hızlı sonuçlar elde etmenize olanak sağlar.

    Diğer Şeker Ölçüm Cihazı ve Strip çeşitlerini incelemek için Şeker Ölçüm Cihazı ve Strip kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Garanti süresi Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet için ne kadar?
Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 AdetAccu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Tanıtım Videosu İzle

Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Tanıtım Videosu, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet videosu izle, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Tanıtım Videosu İzle, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet seyret, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet HD izle, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 AdetÜrün Detayları

Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet

Şeker hastaları için, günlük olarak ev ortamında kan şekeri ölçümlerini yapabilmeleri için üretilmiştir. Kişisel kullanıma sahiptir.


Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Video

Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Tanıtım Videosu, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet videosu izle, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Tanıtım Videosu İzle, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet seyret, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet HD izle, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet inceleme, Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 60

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Accu-Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
KARACA BLENDER SETİ DİŞLİ GRUBU FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

93,50 TL

HEMEN AL