Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip

1.272,03 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip fırsatını yakalayın. On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Kargo Bedava Fırsatı.


On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Tanıtım Videosu İzle

On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Tanıtım Videosu, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip videosu izle, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Tanıtım Videosu İzle, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip seyret, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip HD izle, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip inceleme


On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip özellikleri aşağıda verilmiştir.

On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip

Kan şekeri değerlerini hızlı ve güvenli şekilde ölçmenize yardım eden, beklentilerinizi karşılayan özel tasarım üründür. 5 saniyede kan şekerinizi, 10 saniyede keton ölçümü yaparak sağlık gelişiminizi destekler.


Otomatik Çalışır

5 özelleştirilebilir test hatırlatıcı yapısının yanı sıra otomatik kullanım güvenliği sunan ürün, geçmiş şeker ölçüm değerlerini kayıt altında tutar.


Güvenli Gönderim

1 adet cihaz, 50 adet keton ölçüm stribi, 50 adet şeker ölçüm stribi, 1 adet kontrol solüsyonu, 1 adet parmak delme kalemi, 25 adet parmak delme lanseti, 2 adet pil ve çantası, 1 adet kullanım kitapçığı özenle paketlenerek oldukça hızlı ve güvenli şekilde sizlere ulaştırılır.

  • Kan şeker oranlarını yemekten önce ve sonra izlemenize yardım eden 450 test hafızasına sahiptir.

  • Hastalığınızı kısa sürede kontrol altına almanızı sağlayan orijinal, teknolojik tasarım bir üründür.

  • İdeal, ergonomik ölçüleri sayesinde yanınızda taşıyarak şeker değerlerinizi oldukça emniyetli, doğru ve profesyonel şekilde evinizde ölçebilirsiniz.

    Diğer Şeker Ölçüm Cihazı ve Strip çeşitlerini incelemek için Şeker Ölçüm Cihazı ve Strip kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Garanti süresi On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip için ne kadar?
On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker StripOn Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Tanıtım Videosu İzle

On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Tanıtım Videosu, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip videosu izle, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Tanıtım Videosu İzle, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip seyret, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip HD izle, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker StripÜrün Detayları

On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip

Kan şekeri değerlerini hızlı ve güvenli şekilde ölçmenize yardım eden, beklentilerinizi karşılayan özel tasarım üründür. 5 saniyede kan şekerinizi, 10 saniyede keton ölçümü yaparak sağlık gelişiminizi destekler.


On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Video

On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Tanıtım Videosu, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip videosu izle, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Tanıtım Videosu İzle, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip seyret, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip HD izle, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip inceleme, On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 53

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
On Call Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 50 Keton Strip + 50 Şeker Strip Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Arnica 2002 20" Jant Bağajlı Çocuk Bisikleti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.444,15 TL

HEMEN AL