Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah

710,60 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah fırsatını yakalayın. Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Kargo Bedava Fırsatı.


Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Tanıtım Videosu İzle

Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Tanıtım Videosu, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah videosu izle, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Tanıtım Videosu İzle, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah seyret, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah HD izle, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah inceleme


Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah özellikleri aşağıda verilmiştir.

Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah

Sağlık alanında vazgeçilmez olan ürün doktorların muayene etmesine yardımcı olur. Sesleri daha net ve doğru bir şekilde duymanızı sağlar. Böylece gün boyu yorulan doktorların işlerini de kolaylaştırmış olur.


Kolay Muayene

Ürünün muayene sırasında kullanılması işlerin daha pratik olmasına yardım eder. Klasik ürünlerden farklı olup en iyi performansı göstermek için elinden geleni yapar.


Sağlıkta Başarı

Sağlık alanında başarılara imza atan ürün başarılı olmanız konusunda destek verir. Hastaların daha hızlı şekilde muayene olmasına yardım eder.

  • ? Doktorlar için profesyonellik yaratır.

  • ? Hijyenik ve temiz başlıklara sahiptir.

  • ? Kullanımı rahattır ve kullanım sırasında herhangi bir şekilde sizlere rahatsızlık vermez.

    Diğer Stetoskop çeşitlerini incelemek için Stetoskop kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti süresi Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah için ne kadar?
Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop SiyahErka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Tanıtım Videosu İzle

Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Tanıtım Videosu, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah videosu izle, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Tanıtım Videosu İzle, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah seyret, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah HD izle, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop SiyahÜrün Detayları

Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah

Sağlık alanında vazgeçilmez olan ürün doktorların muayene etmesine yardımcı olur. Sesleri daha net ve doğru bir şekilde duymanızı sağlar. Böylece gün boyu yorulan doktorların işlerini de kolaylaştırmış olur.


Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Video

Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Tanıtım Videosu, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah videosu izle, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Tanıtım Videosu İzle, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah seyret, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah HD izle, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah inceleme, Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 41

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Erka Finesse Çift Taraflı Stetoskop Siyah Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
ÇELİK SÜZGEÇ 4 BOY (27CM-30CM-32CM-34CM) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

38,17 TL

HEMEN AL