Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Ki Gold Premium Şampuan 300 ML

153,00 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ki Gold Premium Şampuan 300 ML sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Ki Gold Premium Şampuan 300 ML fırsatını yakalayın. Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Kargo Bedava Fırsatı.


Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Tanıtım Videosu İzle

Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Tanıtım Videosu, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML videosu izle, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Tanıtım Videosu İzle, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML seyret, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML HD izle, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML inceleme


Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Ki Gold Premium Şampuan 300 ML özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ki Gold Premium Şampuan 300 ML

Saç dökülmesi problemi ile karşı karşıya kalan kullanıcılar için özel olarak üretilmiştir. Saç kırılma ve eksilme sorunu olmadan profesyonel, sağlıklı kullanım amacı hedefler. Saç derisini, kıl kökünü ve saçı derinden temizleyerek kökten uca besler.


Cilt Sağlığınız İçin

Sağlık ve güvenlik testlerinden geçirilmiş olup saç köklerinde kızarıklık, alerji, kaşıntı oluşumuna mahal vermeden hijyen güvenliği sunar. %33'ten fazla iyileştirici bitki özü yapısı saçlarınızın gelişimini hızlandırmayı amaçlar.


Pratik Kullanım

Çoklu ürün seçeneği sayesinde uzun sürede bitmeden rahatça kullanılır. Saç bakım uygulamaları için özel olarak üretilen içeriklerden üretilmiştir.

  • ? Saç dökülmelerine karşı yüksek koruma güvenliği sunar. Saç sağlığını destekleyerek kıl köklerini besler.

  • ? Kepek, kaşıntı, yağ oluşumu, saç dökülme problemlerini ortadan kaldırmaya yardımcıdır.

  • ? Saçlarınıza düzenli ve periyodik olarak uyguladığınızda yüksek dolgunluk, hacimli, ışıltılı, nemlendirici, canlı, estetik bakım etkisini göze görülür derecede fark ettirir.

Garanti süresi Ki Gold Premium Şampuan 300 ML için ne kadar?
Ki Gold Premium Şampuan 300 ML garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Ki Gold Premium Şampuan 300 ML ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Ki Gold Premium Şampuan 300 ML garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Ki Gold Premium Şampuan 300 MLKi Gold Premium Şampuan 300 ML Tanıtım Videosu İzle

Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Tanıtım Videosu, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML videosu izle, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Tanıtım Videosu İzle, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML seyret, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML HD izle, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Ki Gold Premium Şampuan 300 MLÜrün Detayları

Ki Gold Premium Şampuan 300 ML

Saç dökülmesi problemi ile karşı karşıya kalan kullanıcılar için özel olarak üretilmiştir. Saç kırılma ve eksilme sorunu olmadan profesyonel, sağlıklı kullanım amacı hedefler. Saç derisini, kıl kökünü ve saçı derinden temizleyerek kökten uca besler.


Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Ki Gold Premium Şampuan 300 ML orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Video

Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Tanıtım Videosu, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML videosu izle, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Tanıtım Videosu İzle, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML seyret, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML HD izle, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML inceleme, Ki Gold Premium Şampuan 300 ML özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Ki Gold Premium Şampuan 300 ML siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 61

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ki Gold Premium Şampuan 300 ML Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Yarentuhafiye Anıl Balensiz Emzirme Sütyeni 3632 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

177,57 TL

HEMEN AL