Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı

3.271,65 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Tanıtım Videosu İzle

BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Tanıtım Videosu, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı videosu izle, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Tanıtım Videosu İzle, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı seyret, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı HD izle, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı inceleme


BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı özellikleri aşağıda verilmiştir.

BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı


Sallanabilme Özelliği

BabyBjörn Ana Kucağı hafif bir sallanma yapısına sahiptir. Bu sayede ebeveynler ufak bir güç uygulamasının ardından sallanır ve bebeğinizin dengesinin gelişmesine yardımcı olur. Bebeğinizin her hareketinde tepki gösterir ve sallanır. Bu sayede kendi kendini sallar ve bebeğinize en konforlu oturuş olanağını sağlar.


Sırt ve Başı Korur

Bebeğinizin vücut yapısına ve oturma pozisyonuna göre şekil alır. Bu sayede en konforlu kullanımı bebeğiniz için sağlar. Omurga sağlığını korur ve ileride gözlenebilecek iskelet bozukluklarının önüne geçer.


Ayarlanabilir Pozisyon

3 adet ayarlanabilir pozisyonu bulunmaktadır. Oyun esnasında, dinlenme esnasında ya da uyku esnasında farklı ayarlar yapılması gerekmektedir. Ebeveynler bebeğin içinde olduğu duruma göre kolaylıkla ayarlama yapabilir.Değişken Taşıma Kapasitesi

Her bir pozisyona göre değişken taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Oyun halindeyken taşıma kapasitesi 13 kilogram, dinlenme durumunda 10 kilogram, uyku halinde ise taşıma kapasitesi 7 kilogram olmaktadır.


Çıkartılabilir ve Yıkanabilir Kılıf

Dış kılıfı kolay bir şekilde çıkartılabilmektedir. Çıkartılan kılıf kolay bir şekilde makinede yıkanabilir. Ilık su ile yıkanmasının ardından temiz bir şekilde kullanımına devam edilmesi mümkün olmaktadır.


Güvenlidir

Bebeğinizi tam olarak saran emniyet kemeri sayesinde güvenli bir kullanım olanağını beraberinde getirir. Bebeğinizin ani hareketler yapması durumunda emniyet kemeri bebeğinizin düşmesini engeller. Diğer Ev Tipi Ana Kucağı ürünlerimizi incelemek için Ev Tipi Ana Kucağı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Garanti süresi BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı için ne kadar?
BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana KucağıBabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Tanıtım Videosu İzle

BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Tanıtım Videosu, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı videosu izle, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Tanıtım Videosu İzle, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı seyret, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı HD izle, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana KucağıÜrün Detayları

BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı


BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Video

BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Tanıtım Videosu, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı videosu izle, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Tanıtım Videosu İzle, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı seyret, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı HD izle, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı inceleme, BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 49

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
BabyBjörn Bliss Cotton Leopard Ev Tipi Ana Kucağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lansinoh Natural Wave Biberon Emziği M Orta Akış FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

127,50 TL

HEMEN AL