Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

Kraft Cosmo Air Kanguru

466,65 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kraft Cosmo Air Kanguru Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kraft Cosmo Air Kanguru Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Kraft Cosmo Air Kanguru kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Kraft Cosmo Air Kanguru ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Kraft Cosmo Air Kanguru Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Kraft Cosmo Air Kanguru Tanıtım Videosu İzle

Kraft Cosmo Air Kanguru Tanıtım Videosu, Kraft Cosmo Air Kanguru videosu izle, Kraft Cosmo Air Kanguru Tanıtım Videosu İzle, Kraft Cosmo Air Kanguru seyret, Kraft Cosmo Air Kanguru HD izle, Kraft Cosmo Air Kanguru inceleme


Garanti süresi Kraft Cosmo Air Kanguru için ne kadar?
Kraft Cosmo Air Kanguru garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Kraft Cosmo Air Kanguru ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Kraft Cosmo Air Kanguru garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Kraft Cosmo Air KanguruKraft Cosmo Air Kanguru Tanıtım Videosu İzle

Kraft Cosmo Air Kanguru Tanıtım Videosu, Kraft Cosmo Air Kanguru videosu izle, Kraft Cosmo Air Kanguru Tanıtım Videosu İzle, Kraft Cosmo Air Kanguru seyret, Kraft Cosmo Air Kanguru HD izle, Kraft Cosmo Air Kanguru incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Kraft Cosmo Air KanguruÜrün Detayları

Kraft Cosmo Air Kanguru

  • Destek ve koruma plakası sayesinde bebeğinizin sırtını koruyup gelişimini destekler.
  • Kolay açılabilen çift kilit sistemi sayesinde bebeğinizi güvenli ve kolay bir şekilde taşımanızı sağlar.
  • Ergonomik ve konforludur.
  • Hava geçiren özel kumaş, bebeğinizin sıcak havalarda terlemesini minimuma indirir.
  • Cosmo Air Kanguru bebeğinizle bağınızı güçlendirir.
  • Özel dolgulu bel kemeri, bebeğinizi taşırken sizi yormaz.
  • Bebeğinizin ağırlığı, bel, omuz ve kalça arasında eşit bir şekilde dağılması sonucu ağırlık minimum olarak hissedilir.
  • 3 farklı kullanım pozisyonu bulunur.
  • 3,5-12 kg arasındaki bebeklerin kullanımına uygundur.

Kraft Cosmo Air Kanguru Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Kraft Cosmo Air Kanguru orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Kraft Cosmo Air Kanguru Video

Kraft Cosmo Air Kanguru Tanıtım Videosu, Kraft Cosmo Air Kanguru videosu izle, Kraft Cosmo Air Kanguru Tanıtım Videosu İzle, Kraft Cosmo Air Kanguru seyret, Kraft Cosmo Air Kanguru HD izle, Kraft Cosmo Air Kanguru inceleme, Kraft Cosmo Air Kanguru özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Kraft Cosmo Air Kanguru siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 186

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kraft Cosmo Air Kanguru Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Huawei Y5 2019 32 GB (İthalatçı Garantili) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.699,15 TL

HEMEN AL