Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

Peg Perego İsofix Base

2.719,15 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Peg Perego İsofix Base Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Peg Perego İsofix Base Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Peg Perego İsofix Base kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Peg Perego İsofix Base ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Peg Perego İsofix Base Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Peg Perego İsofix Base Tanıtım Videosu İzle

Peg Perego İsofix Base Tanıtım Videosu, Peg Perego İsofix Base videosu izle, Peg Perego İsofix Base Tanıtım Videosu İzle, Peg Perego İsofix Base seyret, Peg Perego İsofix Base HD izle, Peg Perego İsofix Base inceleme


Garanti süresi Peg Perego İsofix Base için ne kadar?
Peg Perego İsofix Base garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Peg Perego İsofix Base ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Peg Perego İsofix Base garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Peg Perego İsofix BasePeg Perego İsofix Base Tanıtım Videosu İzle

Peg Perego İsofix Base Tanıtım Videosu, Peg Perego İsofix Base videosu izle, Peg Perego İsofix Base Tanıtım Videosu İzle, Peg Perego İsofix Base seyret, Peg Perego İsofix Base HD izle, Peg Perego İsofix Base incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Peg Perego İsofix BaseÜrün Detayları

Peg Perego İsofix Base

 Peg Perego İsofix Base
  • ECE R44/04 standartlarına uygundur.
  • Isofix kemerleri ile arabaya bağlanır.
  • Oto koltuğu kolayca emniyet kemeriyle bağlanmaya gerek kalmadan baza üzerine oturtularak, bebeğinize güvenli bir yolculuk sağlar.
  • Primo Viaggio SL ile uyumludur.

İlke Bebe Tarafından Listelenmiştir


Peg Perego İsofix Base Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Peg Perego İsofix Base orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Peg Perego İsofix Base Video

Peg Perego İsofix Base Tanıtım Videosu, Peg Perego İsofix Base videosu izle, Peg Perego İsofix Base Tanıtım Videosu İzle, Peg Perego İsofix Base seyret, Peg Perego İsofix Base HD izle, Peg Perego İsofix Base inceleme, Peg Perego İsofix Base özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Peg Perego İsofix Base siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 46

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Peg Perego İsofix Base Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sansiro K575 Kadın Parfüm EDP 100 ML FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

144,50 TL

HEMEN AL