Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black

246,42 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black fırsatını yakalayın. Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Kargo Bedava Fırsatı.


Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Tanıtım Videosu İzle

Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Tanıtım Videosu, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black videosu izle, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Tanıtım Videosu İzle, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black seyret, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black HD izle, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black inceleme


Garanti süresi Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black için ne kadar?
Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası BlackKaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Tanıtım Videosu İzle

Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Tanıtım Videosu, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black videosu izle, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Tanıtım Videosu İzle, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black seyret, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black HD izle, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası BlackÜrün Detayları

Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black

Kısa ve düz kirpikleriniz oldukça uzun, doğal ve kıvrımlı olmasını sağlar.

İçerdiği kolejen sayesinde kirpikleriniz oldukça bakımlı ve sağlıklı görünür.

Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır.

Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu işlem keratin bakımı olarak' da bilinmektedir. Profesyonellerin Tercih Ettiği Bir Üründür.

Ortalama Kalıcılık Süresi 3 Aydır. Uygulaması Kolaydır.

PAKET İÇERİĞİ;

1 Adet Suya Dayanıklı Jel Kaş & Kirpik Boyası- Black - 10ml

1 Şişe 5ml Kirpik Perma Losyonu (No.#1)

1 Şişe 5ml Kirpik Sabitleyici Losyon (No.#2

1 Şişe 5ml Kirpik Besleyici, Onarıcı Losyon (No.#3

1 Şişe 5ml Kirpik Temizleyici losyon (No.#4)

1 Şişe 7ml Kirpik Yapıştırıcı 10 Adet Mikro Kirpik Çubuğu

5 Adet Kirpik Maskarası (Kirpik Fırçası)

3 Adet Gözaltı Ped'i

5 Çift (10 Adet) Silikon kirpik Ped'i (S / M / M1 / M2 / L Ölçülerinde)

3 Adet Şeffaf Plastik Kirpik Tarağı

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Video

Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Tanıtım Videosu, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black videosu izle, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Tanıtım Videosu İzle, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black seyret, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black HD izle, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black inceleme, Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 38

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kaş & Kirpik Lifting Perma Seti ve Kaş Boyası Black Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
EARMUT PİRAMİT ŞEZLONG PUF ÇİFT TARAFLI ARMUT KOLTUK SİYAH-MOR FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

135,92 TL

HEMEN AL