Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş

449,65 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Tanıtım Videosu İzle

Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Tanıtım Videosu, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş videosu izle, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Tanıtım Videosu İzle, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş seyret, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş HD izle, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş inceleme


Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş özellikleri aşağıda verilmiştir.

2-4 Yaş Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye

12 mm mdf malzeme kullanılarak çocuklar için üretilir. Çalışma, oyun ya da yemek yeme gibi aktivitelerde kullanılabilir.

  • Güvenli Kullanım; Üretimi E1 standardındadır ve ürünler boyasızdır. Bu sayede güvenilir kullanım fırsatı tanır.


  • Pratik Kurulum; Tüm kenarları yuvarlatılmış olan ürünün keskin bir kenarı bulunmaz. Kolay kurulum ile beğeni kazanır.


  • Kullanım Uygunluğu; Dayanıklı yapısının yanı sıra oldukça hafif ve kompakttır. Bu sayede gereksiz yer kaplamaz.

  • Avantajlı Kullanımı; Çocukların kendi başlarına vakit geçirmelerine olanak tanır.


  • Nazik Temizleme; Nemli bezle rahatlıkla temizleyebilirsiniz.


  • Kullanım Alanları; Salonda, çocuk odalarında, balkonda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın daha bağımsız olmalarına yardımcıdır.
Garanti süresi Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş için ne kadar?
Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 YaşKumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Tanıtım Videosu İzle

Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Tanıtım Videosu, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş videosu izle, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Tanıtım Videosu İzle, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş seyret, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş HD izle, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 YaşÜrün Detayları

2-4 Yaş Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye

12 mm mdf malzeme kullanılarak çocuklar için üretilir. Çalışma, oyun ya da yemek yeme gibi aktivitelerde kullanılabilir.


Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Video

Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Tanıtım Videosu, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş videosu izle, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Tanıtım Videosu İzle, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş seyret, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş HD izle, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş inceleme, Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 47

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kumru Montessori Çocuk Oyun Çalışma Aktivite Masası ve Sandalye 2-4 Yaş Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kydoniahome Çizilmez Mdf Duvara Monte Kırma KatlanırMasa FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

254,99 TL

HEMEN AL