Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML

732,40 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML fırsatını yakalayın. Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Kargo Bedava Fırsatı.


Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Tanıtım Videosu İzle

Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Tanıtım Videosu, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML videosu izle, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Tanıtım Videosu İzle, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML seyret, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML HD izle, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML inceleme


Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML özellikleri aşağıda verilmiştir.

Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML

Kenzo World Eu De Parfume avangart, alışılagelmişin dışında, eşsiz bir koku. Şakayık, yasemin ve pırıl pırıl kristallerin ambroksan®'ın eşsiz karışımı. Beklenmedik, şaşırtıcı ve bağımlılık yapan bir çiçek buketi. Kenzo kadını; dünyayı kendi gözleriyle yaşar. Bu sembol parfüm; amber ve şakayık gibi aşık edici çiçeksi notalarla hazırlanmıştır.

Üst Notalar Orta Notalar Alt Notalar
Kırmızı Meyveler Şakayık, Çiçek Notaları, Mısır Yasemini Ambroxan
Koku türleri
Parfüm Notaları Nedir
alt nota nedir
kadın parfüm notaları
Garanti süresi Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML için ne kadar?
Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 MLKenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Tanıtım Videosu İzle

Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Tanıtım Videosu, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML videosu izle, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Tanıtım Videosu İzle, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML seyret, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML HD izle, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 MLÜrün Detayları

Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML


Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Video

Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Tanıtım Videosu, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML videosu izle, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Tanıtım Videosu İzle, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML seyret, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML HD izle, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML inceleme, Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 57

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kenzo World Kadın Parfüm EDP 50 ML Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
At Masa Sandalye YAZ-SİL Yüzey MDF Çocuk Masa Sandalye Takımı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

201,44 TL

HEMEN AL