Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı

382,42 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Tanıtım Videosu İzle

Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Tanıtım Videosu, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı videosu izle, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Tanıtım Videosu İzle, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı seyret, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı HD izle, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı inceleme


Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı

Bebeklerin ev içinde salıncağa binmesini ve uyumasını sağlar. Arka kısmın yüksekliği değiştirilerek hem hamak beşik hem de Salıncak olarak kullanılabilir.


Kaliteli ve Konforlu Materyaller

İç kısmında %100 pamuk kullanılmıştır ve minder, 1. Sınıf boncuk elyaf ile doldurulmuştur. Bu sayede bebekler için oldukça konforlu ve güvenli bir alan sunar. Ayrıca sıvı ve leke tutmaz bir kumaş yapısına sahiptir.


Uzun Ömürlü Kullanım

Yeni doğan bebeklerin kullanımına uygun olan bu salıncak, çocukların gelişimine göre 4 ila 6 yaşa kadar kullanılabilir. 60 kg taşıma kapasitesine sahiptir ve bebeklerin kolayca uykuya geçmesini sağlar.

  • 5 metre yüksekliğe kadar kurulum yapılabilir.

  • Bebekler konforlu bir oturma ve uyuma alanı sağlar.

  • Ahşap iskelet tasarımı sayesinde oldukça dayanıklıdır.

Garanti süresi Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı için ne kadar?
Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Bundera Kids Bebek Uyku SalıncağıBundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Tanıtım Videosu İzle

Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Tanıtım Videosu, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı videosu izle, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Tanıtım Videosu İzle, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı seyret, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı HD izle, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Bundera Kids Bebek Uyku SalıncağıÜrün Detayları

Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı

Bebeklerin ev içinde salıncağa binmesini ve uyumasını sağlar. Arka kısmın yüksekliği değiştirilerek hem hamak beşik hem de Salıncak olarak kullanılabilir.


Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Video

Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Tanıtım Videosu, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı videosu izle, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Tanıtım Videosu İzle, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı seyret, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı HD izle, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı inceleme, Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 49

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Bundera Kids Bebek Uyku Salıncağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Opalin Ortopedik Bamboo Yaylı Yatak 60 x 120 CM FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

345,02 TL

HEMEN AL