Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş

263,71 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş fırsatını yakalayın. İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Kargo Bedava Fırsatı.


İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Tanıtım Videosu İzle

İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Tanıtım Videosu, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş videosu izle, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Tanıtım Videosu İzle, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş seyret, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş HD izle, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş inceleme


Garanti süresi İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş için ne kadar?
İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa GümüşİnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Tanıtım Videosu İzle

İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Tanıtım Videosu, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş videosu izle, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Tanıtım Videosu İzle, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş seyret, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş HD izle, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa GümüşÜrün Detayları

İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş

Xiaomi İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş (Distribütör Garantili)

InFace Kirpik Maşası kirpiklerinizin uzun süre kıvrılmış halde durmasını sağlar. 3 kademeli sıcaklık kontrolü ile birlikte 1 dakikada kirpiklerinizi kıvırır. 10 dakika sonunda çalışmayı durdurarak hem güvenlik hem de pil konusunda bir olumsuzluğa yol açmaz. Düşük, orta ve yüksek modda sırasıyla 60, 85 ve 95 derece ısılara çıkarak farklı kirpik tiplerine uyum sağlar ve zorlanmaz. Inface Kirpik Masası özel tasarımlı ucu ile kirpiklerinizi yakmaz ve zarar vermez. Maskara ile birlikte kullanıldığında kıvrılma daha uzun sürer. Cihaz üzerinde bulunan ekrandan ise birçok durumu yönetebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Güçlü ve kaliteli yapısı ile hızlı bir şekilde ısınarak zamandan tasarruf ettirir.

Yanma önleyici fırça ve seramik ısıtma çubuğu
Xiaomi InFace Eyelash, yanık önleyici bir fırçanın yanı sıra seramik bir çubuğa sahiptir. İkincisi, ısıyı bölgeye dengeli ve sabit bir şekilde dağıtırken, fırça, kirpiklerin gözleriniz veya göz kapaklarınız dokunmadan ısıtma çubuğuyla doğrudan temas etmesini sağlar. 

Örneğin, seviye L (düşük) ince ve hassas kirpikler için tavsiye edilir, seviye M (orta) normal kirpikler için uygundur, seviye H (yüksek) ise kalın veya yalancı kirpikler için idealdir.

Teknik Özellikler Xiaomi InFace Kirpik Kıvırıcı Gümüş:
Marka: Xiaomi inFace
Ürün: Kirpik kıvırıcı, Maşası
Adı: Kirpik Kıvırıcı
Modeli: ZH-02D
Sıcaklık seviyeleri
L seviyesi (düşük): 60ºC
M seviyesi (orta): 85ºC
H seviyesi (yüksek): 95ºC
Giriş voltajı: 5V
Giriş gücü: 2W
Nominal gerilim: 3.7V
Nominal güç: 3.5W
Şarj türü: USB Tip C
Boyutlar: 140 x 25,3 x 22,3 mm

 

Kutu içeriği: Kirpik maşası gümüş, Type-c ara kablo, kullanım kılavuzu, temizlik fırçasıBu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir


İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Video

İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Tanıtım Videosu, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş videosu izle, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Tanıtım Videosu İzle, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş seyret, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş HD izle, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş inceleme, İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 47

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
İnFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa Gümüş Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Depootoptan Mandella Motif Koltuk (2 Adet) Kahverengi FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

646,85 TL

HEMEN AL