Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası

4.674,15 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası Tanıtım Videosu İzle

Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası Tanıtım Videosu, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası videosu izle, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası Tanıtım Videosu İzle, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası seyret, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası HD izle, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası inceleme


Garanti süresi Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası için ne kadar?
Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek ArabasıJoie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası Tanıtım Videosu İzle

Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası Tanıtım Videosu, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası videosu izle, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası Tanıtım Videosu İzle, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası seyret, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası HD izle, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek ArabasıÜrün Detayları

Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası

"Joie Litetrax 4 DLX Bebek Arabası ile Tanışın! Gemm ve i-Gemm bebek koltukları ile mukemmel uyum sağlar,adaptor gerektirmez. Acılıp-Kapanma Koltuğun ortasından tek elle ve hızlı bir şekilde kolaycakapanabilir. Katlandıktan sonra valiz gibi taşınabilme ozelliğimevcuttur. Otomatik kilit ozelliği vardır. Katlanmış konumda son derece kompakt, kucuk bagajlaramukemmel bir uyum sağlar. İc Yapısı 4 tekerlekli aerodinamik şasiye sahiptir. Cok pozisyonlu, duz yatırılabilen koltuk bebekler icin rahatdinlenme secenekleri sunar. Tek elle yumuşak yaslanma sistemi, uyuyan bir bebeğinuyanmamasını sağlar. Bacak desteği bebeğin gelişimine gore ayarlanabilir. Siyah deri kaplamalı ve yuksekliği ayarlanabilir teleskopikitme kolu konforlu bir suruş imkanı sunar. Ekstra buyuk ve kolay erişilebilir sepete bircok eşyakoyulabilir ve dort taraftan erişilebilir. Cıkarılabilir on bar cocuğunuzu guvende tutar. Joie Ramble ve Joie Ramble XL portbebe ile uyumludur. 3 kademe yuksekliğe ayarlanabilir 5 nokta emniyet kemerisistemi bebekler icin ekstra guvenlik sağlar. Genişletilebilir Spf50+ tente, ultra golge sağlar. Tekerlek Yapısı Puruzlu yuzeylerde daha yumuşak bir suruş icin tumtekerlekler suspansiyonludur. Kilitlenebilir on tekerlekler bebek arabasının sabitlenmesinisağlar. Tek adımlı ShoeSaver frenleri, ayakkabılarınızın surtunmesiniengeller. Kullanım Duz yatırılabilen koltuk ile doğumdan 22 kilograma kadarkullanıma uygundur. Temizlik Nemli bir bezle yuzeyi temizlenebilir, Temizlik icin sadece ev sabunu ve ılık sukullanılmalıdır Camaşır deterjanı, amonyak gibi kimyasal bileşenlerle aslayıkanmamalıdır. Urun Teknik Ozellikleri Acık Olcu: 93 cm x w 59.4 cm x h 103 cm Kapalı Olcu: 59.3 cm x w 31.5 cm x h 82 cm Urun Ağırlığı: 9.58 kg Yaş Aralığı: Doğumdan itibaren 22 kilograma kadar Test: Australian Standards As/Nz 2088 Kutu İceriği Ana Kucağı : Dahil Değil Yağmurluk: Dahil Bacak Ortusu: Dahil Değil"
Ayen Software tarafından yayınlanmıştır!

Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası Video

Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası Tanıtım Videosu, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası videosu izle, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası Tanıtım Videosu İzle, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası seyret, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası HD izle, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası inceleme, Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 118

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Joie Litetrax 4 DLX Tek Yönlü Bebek Arabası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dayrelax INFINI XTXM50R A++ 18.000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

11.440,15 TL

HEMEN AL