Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

Joie Litetrax E Bebek Arabası

3.824,15 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Joie Litetrax E Bebek Arabası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Joie Litetrax E Bebek Arabası Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Joie Litetrax E Bebek Arabası kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Joie Litetrax E Bebek Arabası ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Joie Litetrax E Bebek Arabası Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Joie Litetrax E Bebek Arabası Tanıtım Videosu İzle

Joie Litetrax E Bebek Arabası Tanıtım Videosu, Joie Litetrax E Bebek Arabası videosu izle, Joie Litetrax E Bebek Arabası Tanıtım Videosu İzle, Joie Litetrax E Bebek Arabası seyret, Joie Litetrax E Bebek Arabası HD izle, Joie Litetrax E Bebek Arabası inceleme


Garanti süresi Joie Litetrax E Bebek Arabası için ne kadar?
Joie Litetrax E Bebek Arabası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Joie Litetrax E Bebek Arabası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Joie Litetrax E Bebek Arabası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Joie Litetrax E Bebek ArabasıJoie Litetrax E Bebek Arabası Tanıtım Videosu İzle

Joie Litetrax E Bebek Arabası Tanıtım Videosu, Joie Litetrax E Bebek Arabası videosu izle, Joie Litetrax E Bebek Arabası Tanıtım Videosu İzle, Joie Litetrax E Bebek Arabası seyret, Joie Litetrax E Bebek Arabası HD izle, Joie Litetrax E Bebek Arabası incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Joie Litetrax E Bebek ArabasıÜrün Detayları

Joie Litetrax E Bebek Arabası

"Joie Litetrax E Bebek Arabası ile Tanışın! Sorunsuz bir katlama ile modaya uygun bir bebekarabasıdır. Elverişli bir şekilde yerleştirilmiş tek elle anında katlamaozelliği ile bir anda toplanır. Gemm ve i-Gemm bebek koltukları ile mukemmel uyum sağlar,adaptor gerektirmez. Acılıp-Kapanma Koltuğun ortasından tek elle ve hızlı bir şekilde kolaycakapanabilir. Otomatik kilit ozelliği vardır. Katlanmış konumda son derece kompakt, kucuk bagajlaramukemmel bir uyum sağlar. İc Yapısı 4 tekerlekli aerodinamik şasiye sahiptir. Cok pozisyonlu, duz yatırılabilen koltuk bebekler icin rahatdinlenme secenekleri sunar. Tek elle yumuşak yaslanma sistemi, uyuyan bir bebeğinuyanmamasını sağlar. Bacak desteği bebeğin gelişimine gore ayarlanabilir. Cıkarılabilir on bar cocuğunuzu guvende tutar. 3 kademe yuksekliğe ayarlanabilir 5 nokta emniyet kemerisistemi bebekler icin ekstra guvenlik sağlar. UPF 50+ guneş ve su tutmaz tenteye sahiptir. Genişletilebilir tente, ultra golge sağlar. Tekerlek Yapısı Puruzlu yuzeylerde daha yumuşak bir suruş icin tumtekerlekler suspansiyonludur. Kilitlenebilir on tekerlekler bebek arabasının sabitlenmesinisağlar. Kullanım Duz yatırılabilen koltuk ile doğumdan 15 kilograma kadarkullanıma uygundur. Temizlik Nemli bir bezle yuzeyi temizlenebilir. Temizlik icin sadece ev sabunu ve ılık sukullanılmalıdır. Camaşır deterjanı, amonyak gibi kimyasal bileşenlerle aslayıkanmamalıdır. Urun Teknik Ozellikleri Acık Olcu: 93 cm x 59.4 cm x 103 cm Kapalı Olcu: 59.3 cm x 31.5 cm x 82 cm Urun Ağırlığı: 8.95 kg Yaş Aralığı: Doğumdan itibaren 22kilograma kadar Test: EN 1888-1:2018 Kutu İceriği Ana Kucağı: Dahil Değil"
Ayen Software tarafından yayınlanmıştır!

Joie Litetrax E Bebek Arabası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Joie Litetrax E Bebek Arabası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Joie Litetrax E Bebek Arabası Video

Joie Litetrax E Bebek Arabası Tanıtım Videosu, Joie Litetrax E Bebek Arabası videosu izle, Joie Litetrax E Bebek Arabası Tanıtım Videosu İzle, Joie Litetrax E Bebek Arabası seyret, Joie Litetrax E Bebek Arabası HD izle, Joie Litetrax E Bebek Arabası inceleme, Joie Litetrax E Bebek Arabası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Joie Litetrax E Bebek Arabası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 101

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Joie Litetrax E Bebek Arabası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
NV1000 Outdoor Fotokapan Kızılötesi IR Gece Görüş Dijital Video Kamera FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.231,65 TL

HEMEN AL