Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

Baby Jem Handy Puset Termos Çantası

101,98 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Baby Jem Handy Puset Termos Çantası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Baby Jem Handy Puset Termos Çantası Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Baby Jem Handy Puset Termos Çantası kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Baby Jem Handy Puset Termos Çantası ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Baby Jem Handy Puset Termos Çantası Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Baby Jem Handy Puset Termos Çantası Tanıtım Videosu İzle

Baby Jem Handy Puset Termos Çantası Tanıtım Videosu, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası videosu izle, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası Tanıtım Videosu İzle, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası seyret, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası HD izle, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası inceleme


Garanti süresi Baby Jem Handy Puset Termos Çantası için ne kadar?
Baby Jem Handy Puset Termos Çantası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Baby Jem Handy Puset Termos Çantası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Baby Jem Handy Puset Termos Çantası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Baby Jem Handy Puset Termos ÇantasıBaby Jem Handy Puset Termos Çantası Tanıtım Videosu İzle

Baby Jem Handy Puset Termos Çantası Tanıtım Videosu, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası videosu izle, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası Tanıtım Videosu İzle, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası seyret, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası HD izle, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Baby Jem Handy Puset Termos ÇantasıÜrün Detayları

Baby Jem Handy Puset Termos Çantası

"Bebeğinizin süt ve mamasını 2 saate kadar sıcak veya soğuk tutmanıza yardımcı olur. Özel dizayn edilmiş file cepler biberonların sabit kalmasını sağlar. Kolay açılabilen ve ayarlanabilir klipsli kayış sayesinde çantanızı rahatça bebek arabasına monte edebilirsiniz. Çamaşır makinasında yıkamayınız. Nemli bez ile siliniz. BPA ve fitalat içermez. Ürün Paket/Kutu Ölçüsü: EN: 26 cm, Boy: 17 cm, Yüksekli?k: 9 cm"
Ayen Software tarafından yayınlanmıştır!

Baby Jem Handy Puset Termos Çantası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Baby Jem Handy Puset Termos Çantası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Baby Jem Handy Puset Termos Çantası Video

Baby Jem Handy Puset Termos Çantası Tanıtım Videosu, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası videosu izle, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası Tanıtım Videosu İzle, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası seyret, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası HD izle, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası inceleme, Baby Jem Handy Puset Termos Çantası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Baby Jem Handy Puset Termos Çantası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 50

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Baby Jem Handy Puset Termos Çantası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lg Membranlı Açık Kasa Cihazlara Uyumlu 7li Filtre Seti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

178,42 TL

HEMEN AL