Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi

339,92 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi fırsatını yakalayın. Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Kargo Bedava Fırsatı.


Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Tanıtım Videosu İzle

Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Tanıtım Videosu, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi videosu izle, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Tanıtım Videosu İzle, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi seyret, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi HD izle, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi inceleme


Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi

Saç şekillendirmek için profesyonel destek sağlamayı hedefleyen özel tasarım bir fön makinesi modelidir.


Güçlü Performans

Günlük yaşam rutini içine saçları hızlı ve dilediğiniz doğrultuda şekillendirebilmeniz için hava akımıyla harekete geçmenizi destekleyebilir. Bu doğrultuda 2400 W kapasitesini devreye sokarak gün içinde vakit kaybetmeden aksiyon almanızı destekleyebilir.


Çok Alanlı Deneyim

Sunduğu profesyonel nitelikler sayesinde kuaförde tamamlayıcı ekipman olarak birebir hizmet sunabilir. Bunun yanı sıra tercihe bağlı olarak sık zaman geçirilen alanlar içinde rahatça taşınarak saça şekil vermeye olanak tanıyabilir.

  • 2 kademe hız ayarıyla performansı özelleştirmenizi destekler.

  • Isı ayarı sayesinde saçlarınızı rahatsız etmeyecek performansa adım atmanızı mümkün kılabilir.

  • Üretim serüveninde kullanılan dayanıklı ham maddeleriyle yıllara yayılan deneyimi destekler.

Diğer Saç Kurutma & Fön Makinesi modellerini incelemek için Saç Kurutma Makinesi kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti süresi Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi için ne kadar?
Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Etap EvoX8000 Profesyonel Fön MakinesiEtap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Tanıtım Videosu İzle

Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Tanıtım Videosu, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi videosu izle, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Tanıtım Videosu İzle, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi seyret, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi HD izle, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Etap EvoX8000 Profesyonel Fön MakinesiÜrün Detayları

Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi

Saç şekillendirmek için profesyonel destek sağlamayı hedefleyen özel tasarım bir fön makinesi modelidir.


Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Video

Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Tanıtım Videosu, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi videosu izle, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Tanıtım Videosu İzle, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi seyret, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi HD izle, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi inceleme, Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 52

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Etap EvoX8000 Profesyonel Fön Makinesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Spayko Tşört FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

127,50 TL

HEMEN AL