Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa

509,15 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa fırsatını yakalayın. Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Kargo Bedava Fırsatı.


Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Tanıtım Videosu İzle

Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Tanıtım Videosu, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa videosu izle, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Tanıtım Videosu İzle, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa seyret, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa HD izle, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa inceleme


Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa özellikleri aşağıda verilmiştir.

Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa

Stile en uygun saç modeli oluşturma rutinlerini iyileştirme hedefi doğrultusunda özel olarak imal edilen bir maşa tasarımıdır.


Tam Teşekkülü Hizmet

95 W güç değeriyle şekillendirme için hızlı sonuç almanızı desteklemeyi hedefler. Seramik plaka türünü yapısında barındırarak hızlı ısı etkisini saçlarınıza eşit şekilde yayarak tam teşekküllü deneyim olanağı vadeder.


Pratik Kullanım

210 derece maksimum sıcaklık kapasitesiyle saçlarınızın şekillenmesi için uygun niteliği vadetmeyi hedefler. Pratik ısı ayarı fonksiyonunu da sizinle buluşturarak saçlarınızın konforu için en uygun deneyimi seçmenizi mümkün kılabilir.

  • 19 mm maşa kalınlığı rahat tutuş avantajı vadeder.

  • Kuaförde profesyonel hizmet sunmak amacıyla birebir kullanışlılık sağlamayı hedefler. ,

  • Gold ve siyah tonların harmonisiyle tamamlayıcı etki yansıtabilir.

Diğer Saç Maşası ürünlerini incelemek için kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti süresi Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa için ne kadar?
Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Trina Profesyonel 19 MM Wag MaşaTrina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Tanıtım Videosu İzle

Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Tanıtım Videosu, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa videosu izle, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Tanıtım Videosu İzle, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa seyret, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa HD izle, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Trina Profesyonel 19 MM Wag MaşaÜrün Detayları

Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa

Stile en uygun saç modeli oluşturma rutinlerini iyileştirme hedefi doğrultusunda özel olarak imal edilen bir maşa tasarımıdır.


Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Video

Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Tanıtım Videosu, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa videosu izle, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Tanıtım Videosu İzle, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa seyret, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa HD izle, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa inceleme, Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 199

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Trina Profesyonel 19 MM Wag Maşa Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dekorister Moda Metal Ayaklı Tv Ünitesi Beyaz FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

551,65 TL

HEMEN AL