Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Avcılık - Balıkçılık

Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar

108,80 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar fırsatını yakalayın. Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Kargo Bedava Fırsatı.


Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Tanıtım Videosu İzle

Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Tanıtım Videosu, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar videosu izle, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Tanıtım Videosu İzle, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar seyret, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar HD izle, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar inceleme


Garanti süresi Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar için ne kadar?
Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift TarFujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Tanıtım Videosu İzle

Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Tanıtım Videosu, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar videosu izle, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Tanıtım Videosu İzle, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar seyret, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar HD izle, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift TarÜrün Detayları

Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar

Fujin Tackle Box FTB104LRF Çift Taraflı LRF Kutusu

Ürün Açıklaması  Description

LRF avcılığında, Jigheadlerinizi daha düzenli ve daha sağlıklı bir şekilde saklamak için kullanılan jighead kutuları, bizlere daha düzenli ve daha hızlı avlar yapma şansı tanır. Jigheadlerimiz ve silikonlarımız ne kadar düzenli ve bir arada olursa o kadar çabuk ve pratik olabiliriz.

Fujin markasının, balık avcılığına kattığı yeni ürün olan Fujin Tackle Box'lar, sizlere farklı disiplinler için geliştirilmiş yardımcı organizer kutular sunmaktadır. Bu çift taraflı LRF kutusu oldukça pratik ve kullanışlıdır,çantanızın ve sizin vazgeçilmezi olacak.

 

Kullanım Alanları  Usege Areas

LRF avcılığı için özel olarak tasarlanmıştır. Arka tarafında ki Separatörleri çıkarınca, maket balık kutusuna da çevirebilirsiniz.

 

 

Ürün Bilgileri  İnformation

Bir tarafı evalı Jighead koymak için tasarlanmıştır. Diğer tarafı ise separatörlüdür, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Video

Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Tanıtım Videosu, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar videosu izle, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Tanıtım Videosu İzle, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar seyret, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar HD izle, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar inceleme, Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 59

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Fujin Tackle Box Çift Taraflı Lrf Kutusufujin Tackle Box Çift Tar Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Turkuaz Kalem Çakmak Ve Anahtarlık FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

167,25 TL

HEMEN AL