Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Takı Aksesuar

Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir

562,91 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL HEDİYE !

Sevgilinize özel Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir aradığınız Takılar ve Aksesuarlar Sitemizde. Takı ve Aksesuarda Kapıda Ödeme Seçeneği ile Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir hemen sipariş verebilirsiniz.
Sevgiliye Özel Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir Taksitli Kapıda ödeme seçeneği ile satışta. Hemen sipariş verin


Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir Tanıtım Videosu İzle

Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir Tanıtım Videosu, Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir videosu izle, Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir Tanıtım Videosu İzle, Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir seyret, Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir HD izle, Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir inceleme


Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Kullanılan Maden  : 925 Ayar Gümüş

Kaplama   : Rosegold ( Pembe Altın Kaplama ) 

Garanti   :  1 Yıl Garanti Ve Sertifika İle Gönderim

Yüzük Ölçüsü Gerekmemektedir, Ayarlamalı Model Olduğu İçin Parmağınıza Göre Ayarlayabilirsiniz.Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir için ne kadar?
Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre AyarlanabilirGümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir Video

Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir Tanıtım Videosu, Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir videosu izle, Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir Tanıtım Videosu İzle, Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir seyret, Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir HD izle, Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir inceleme, Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 38

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Gümüş Pazarım Kırmızı Gül Gümüş Yüzük (Parmağa Göre Ayarlanabilir Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
3m 3614 Akrilik Çift Taraflı Montaj Band 12.7 MM x 4.6m FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

73,95 TL

HEMEN AL